PreloaderPreloaderPreloaderPreloader
PLASFLOOR+

Usturmaça üretimi

GEDON'un ihtiyaç ve sipariş üzerine ürettiği usturmaçalar uzun yıllardır fire vermeden limanlarda kullanılmakta.

Şimdiye dek, 150cm x 300cm ve 62cm x 122cm boyutlarda özel tasarım ile üretilen usturmaçaların haricinde ihtiyacı bulunan boyutta ve değişik renklerde üretilmesi mümkün olan GEDON usturmaçaları, özel bir maddeden yapılmakta olup, delinme, patlama, deniz suyu korozyonundan etkilenme gibi sorunlar yaşatmamaları ile tanınmıştır.

150cm x 300cm olarak üretilip kullanılmış olan büyük usturmaçalarımız, ağır tonajlı her türlü geminin birbirine ve rıhtıma yanaşabilmesi için tasarlanmıştır. Şimdiye dek daha çok askeri gemilerin kullanımında gücünü kanıtlamıştır.

62cm x 122cm olarak üretilen usturmaçalar halen IDO şehir hatları gemilerinde kullanılmakta olup talep edilen dayanıklılığın 10 katından fazlası ile test edilmiş ve başarısını kanıtlamış.

Fender production

GEDON special fenders have been used for a long time in many ports without any problems. They are manufactured based on your needs.

Besides the basic 150cm x 300cm and 122cm x 62cm sized fenders, we can also manufacture custom sizes and colors on request. GEDON fenders are manufactured with a special ingredient and are known to be robust and strong against holes, airbursts and corrosion.

Bigger fenders (150cm x 300cm) are designed to be used by heavy vessels for approaching other vessels or ports. They have proven their success mostly on naval ships.

Our 62cm x 122cm fenders are also successful, they are still being used by IDO ferry routes and are 10 times stronger than requested.

Photo

Galeri için fotoğrafın üzerine tıklayınız.

Click on the image too see the entire gallery.