PreloaderPreloaderPreloaderPreloader

Plasfloor+

Patentimiz olan Plasfloor+® Demonte Edilebilen Yer Kaplaması; bozuk, yumuşak, çamurlu olan yüzeylerin düzleştirilmesini sağlamak amacıyla kullanılan zemin kaplamasıdır. Plasfloor+®'un diğer zemin kaplamalarından, altında olan boşluklar sayesinde, altta kalan bitki örtüsü vb. yüzeylere zarar vermemesi ve kaldırılmak istenildiğinde bir yap-boz gibi parçalara bölünerek, kolayca toplanabilmesidir. Araçların, tekerlekli sandalyelerin, el arabalarının, vs. Plasfloor+® üzerine rahatlıkla çıkması için yanlarda rampalar bulunmaktadır.

Askeri birlikler geçici konaklama yapacakları zaman ev, revir, eğitim salonu, mutfak, yemekhane vb. birimlerinin önündeki düz zeminlerini, araç parklarını, helikopter ve tank pistlerini Plasfloor+® zemin kaplamaları ile oluşturabilir ve sonra söküp başka bir geçici konaklama yapacakları yere taşıyabilirler. Aynı uygulama geniş, çukurlu, çamurlu alanlarda düzenlenen konser gibi organizasyonlar için de geçerlidir. Organizasyon bitiminde Plasfloor+® toplanıp tekrar kullanmak üzere depolanabilmektedir.

Hızlı ve zahmetsiz kurulma ve sökülme özelliği, çevreye zarar vermeyen yeniden kullanılabilir yapısı sebebiyle çevre dostu olan Plasfloor+®, beton vb. gibi zahmetli ve maliyetli ürünlerin tek seferlik kullanımı yerine, kurulduktan sonra sökülerek defalarca uygulanabilmesi nedeniyle saha birim maliyetini düşürmektedir.

Plasfloor+® is our patented dismantable PVC flooring that is layed on soft, muddy or distorted terrains to obtain a level and strong terrain.

The difference between Plasfloor+® and other floorings is that Plasfloor+® does not damage the plants on the terrain and is made up of puzzle-like pieces. These pieces make Plasfloor+® a versatile flooring and is easily set-up and dismantled. The pieces also include ramps so that vehicles, wheelchairs, etc. can easily step up on the Plasfloor+® platform.

Military personnel can easily set-up Plasfloor+® platforms for vehicle parking, tank platforms and helipads. Once the operation is complete, Plasfloor+® can be dismantled and moved to another location. Plasfloor+® platforms can also be used for outdoor concerts that take place on distorted terrains. After the organization, Plasfloor+® can be dismantled and stored for future use.

The environmental Plasfloor+® can be used multiple times and greatly reduces the overall costs of one-time concrete (etc.) platforms that are used for the same purpose.

Sarkozy, Plasfloor+® üzerinde

Sarkozy standing on Plasfloor+®

Plasfloor+® 160 ton altında

Plasfloor+® under 160 tonnes

Photo

Plasfloor+®